Podziękowania

Data: 14.03.2023 r., godz. 00.00    361
W lutym na zasłużoną emeryturę odeszły dwie nasze koleżanki: Pani Bogumiła Pietrusińska – inspektor ds. obsługi finansowej i płac oraz Pani Aleksandra Wrzesień – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Goszczynie.

W lutym na zasłużoną emeryturę odeszły dwie nasze koleżanki: Pani Bogumiła Pietrusińska – inspektor ds. obsługi finansowej i płac oraz Pani Aleksandra Wrzesień – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Goszczynie. Obie Panię przepracowały wiele lat na rzecz Gminy Goszczyn: Pani Bogusia 25, natomiast Pani Ola aż 47. Podczas uroczystego pożegnania Wójt Waldemar Kopczyński podziękował Paniom za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszej Gminie. Życzył dużo zdrowia, optymizmu i wszelkiej pomyślności, a także zrealizowania wszystkich planów i marzeń, na które dotychczas nie wystarczyło czasu. Wyraził także nadzieję, że Panie nie zapomną o nas i podobnie jak my wszyscy, będą dobrze wspominać wspólnie spędzone tutaj chwile. Zapewnił, że będą u nas zawsze mile widzianymi gośćmi. Każdy z nas jest wdzięczny Paniom za okazaną pomoc przez te wszystkie lata, przekazaną wiedzę i doświadczenie.

Drogie Panie - jeszcze raz dziękujemy za wszystkie lata pracy życząc Wam zdrowia oraz pięknych i szczęśliwych dni na zasłużonej emeryturze.